دانلود آهنگ جدید

اخبار و برنامه های انجمن فوتوالی ایران را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید
 
   
بازگشت پیروزمندانه تیم ملی فوتوالی به ایران
دوشنبه 26 آبان 1393 ساعت 13:54 | | نوشته ‌شده توسط روابط عمومی انجمن فوتوالی


اعضای تیم ملی فوتوالی کشورمان پس از کسب مقام نایب قهرمانی المپیک ورزشهای ساحلی آسیا ، بامداد امروز به میهن بازگشتند.

به گزارش روابط عمومی انجمن فوتوالی ، موسوی شفیق رییس این انجمن در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: این اولین حضور رسمی فوتوالی ایران در یک مسابقات رسمی و بین المللی بود و با قدرت و نمایشی که بچه های ما نشان دادند تمام نگاهها را به سمت خود معطوف کردند وحالا کشورهای آسیایی وحتی دیگرکشورهای جهان ایران رابه عنوان یکی ازقدرتهای فوتوالی شناختند وبه قدرت و شایستگی فوتوالی ایران یقین پیدا کرده اند .

رییس انجمن فوتوالی در ادامه عنوان کرد : ماه گذشته تیم ملی دونفره کشورمان را به تورنمنت جهانی لنکاوی اعزام کردیم که تقریبا تمام تیم های آسیایی در آن شرکت داشتند ، حضور در آن مسابقات و کسب عنوان سومی آن علاوه بر اینکه اعتماد به نفس را به بازیکنان منتقل کرد ، باعث شناخت کادر فنی از رقیبان خود نیز بود و تقریبا با شناخت خوبی از حریفان پای در رقابتهای آسیایی گذاشتیم. 

وی در ادامه افزود: این مسابقات از نظر فنی از سطح بسیار بالایی برخوردار بود و 9 کشورقدرتمند آسیایی در آن حضور داشتند که تیم های تایلند و امارات با مربیان برزیلی خود چندین ماه در برزیل اردو زده بودند و با آمادگی کاملی در این مسابقات حضور پیدا کرده بودند.

موسوی شفیق در پایان ضمن تشکر از اعتماد کمیته ملی المپیک به فوتوالی جهت اعزام به مسابقات عنوان نمود از آقایان هاشمی ریاست محترم کمیته المپیک ، علیپور ریاست فدراسیون انجمن های ورزشی ، مسئولین و کادر اجرایی و اداری فدراسیون انجمن های ورزشی ، تطهیری سرمربی تیم ملی ، مجید سلمانی و حامد شادان بازیکنان اعزامی و تمام نفراتی که در اردوهای آمادگی تیم ملی در کنار ما بودند تشکر و قدردانی می کنم . همچنین تشکر ویژه ای دارم از آقای عباس غیبی که بعنوان سرپرست اردوها در پوکت هم همراه و یاور تیم بود و یک لحظه تیم ملی را تنها نگذاشت.