دانلود آهنگ جدید

اخبار و برنامه های انجمن فوتوالی ایران را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید
 
   
محمد تطهیری: درهای تیم ملی به روی همه بازیکنان مستعد باز است
شنبه 10 خرداد 1393 ساعت 13:56 | | نوشته ‌شده توسط روابط عمومی انجمن فوتوالی

سرمربی تیم ملی فوتوالی: هیچ محدودیتی برای حضور بازیکنان در اردوهای آماده سازی نداریم ؛ هر بازیکنی که از نظر شرایط جسمانی آمادگی پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشته باشد دعوت می کنیم.

به گزارش روابط عمومی انجمن فوتوالی ، محمد تطهیری سرمربی تیم ملی فوتوالی کشورمان در گفتگو با سایت انجمن فوتوالی افزود: تا مسابقات جام جهانی و المپیک ورزشهای ساحلی آسیا حداقل 8 مرحله اردوی انتخابی و آمادگی پیش بینی کردیم که مرحله اول آن از هفته آینده آغاز می شود.

وی با بیان اینکه نخستین اردوی انتخابی تیم ملی فوتوالی با چهارده بازیکن از روز هفدهم خرداد در شهر رشت برگزار خواهد شد، خاطر نشان کرد: هیچ محدودیتی برای حضور بازیکنان در اردوهای آماده سازی نداریم و هر بازیکنی که از نظر شرایط جسمانی و فنی آمادگی پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشته باشد دعوت می کنیم زیرا معتقدیم باید بهترین ها انتخاب و پیراهن تیم ملی را بر تن کنند.

تطهیری کسب مقام در مسابقات جام جهانی را مهمترین هدف این تیم دانست و گفت: باید از امتیاز میزبانی جام جهانی که در کشورمان انجام می شود نهایت استفاده را کرده تا شاهد روی سکو رفتن تیم ملی کشورمان در این مسابقات باشیم به همین منظور برای آماده سازی بهتر 8 تا 10 مرحله اردوی آمادگی برگزار خواهیم کرد .

وی تاکید کرد: با همکاری و حمایت فدراسیون در نظر داریم یک مرحله از اردو های تیم ملی در خارج از کشور باشد که همزمان علاوه بر اردوی تمرینی چند مسابقه تدارکاتی نیز انجام خواهیم داد  تا ملی پوشان تجربه بازی های برون مرزی را نیز قبل از آغاز رقابت های جام جهانی و المپیک ورزشهای ساحلی آسیا داشته باشند.

تطهیری در ادامه افزود : از آنجائیکه ایران بدلیل میزبانی جام جهانی می تواند دو تیم در این رقابتها داشته باشد ، از یکماه قبل از این مسابقات مربی تیم ملی (ب) هم از سوی انجمن اعلام خواهد شد .