دانلود آهنگ جدید

اخبار و برنامه های انجمن فوتوالی ایران را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید
 
   
ملوان انزلی قهرمان جام رمضان گیلان شد
دوشنبه 31 تیر 1392 ساعت 19:25 | | نوشته ‌شده توسط روابط عمومی انجمن فوتوالی

تیم فوتوالی ملوان انزلی که متشکل از دو ملی پوش فوتبال ساحلی کشورمان بود به مقام قهرمانی جام رمضان گیلان دست یافت .

به گزارش روابط عمومی انجمن فوتوالی ، اولین دوره مسابقات فوتوالی جام رمضان در استان گیلان با حضور هشت تیم در زمین ساحلی مجموعه بسیج رشت برگزار شد .

در این مسابقات که طی روزهای بیست و ششم لغایت بیست و هشتم تیرماه انجام پذیرفت تیم فوتوالی ملوان انزلی که از فرید بلوکباشی و محمد احمدزاده بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی تشکیل شده بود توانست در دیدار فینال تیم "بورس سکه در" را که از وجود مجید سلمانی کاپیتان تیم ملی سپک تاکرا و نیما قویدل سود می برد را با نتیجه 2 بر 0 شکست داده و به عنوان قهرمانی دست یابد و جایزه نقدی مسابقات را از آن خود نماید.

در دیدار رده بندی این دوره از مسابقات نیز تیم تربیت بدنی آق قلا شامل حامد و محمود شایان موفق شد با نتیجه 2 بر 1 تیم فروشگاه ورزشی آفساید را با حضور ساسان باقرپور و فرشید امیدی شکست داده و مقام سوم این مسابقات را از آن خود کند .

همچنین از سوی کمیته فنی مسابقات ، مجید سلمانی از تیم "بورس سکه در" به عنوان فنی ترین بازیکن مسابقات انتخاب شد.

از نکات قابل توجه این مسابقات که با استقبال خوبی از سوی چهره های ورزشی استان گیلان و تیم های از استانهای همجوار روبرو شد که می توان به حضور نفراتی چون : فرید بلوکباشی و محمد احمدزاده ملی پوشان تیم فوتبال ساحلی ایران ، مجید سلمانی کاپیتان تیم ملی سپک تاکرا ، علی احمدی صفت مربی تیم فوتبال داماش گیلان و آقایان امدادی ، اژدری و روحی از پیشکسوتان ورزش گیلان نام برد.